Pozdrav svima, zamolila bih ako neko zna odgovor na moj pitanje da odgovori. Na malim stidnim usnicama tj. Unutrasnjim skoro pri ulazu u rodnicu pojavila mi se kao mala bubuljica, boje je kao i usnice, da li neko zna sta bi to moglo da bude, i da li je opasno? Nemam nikakve tegobe, sem toga sto mi kasni pms, ali tako mi je bilo dok nisma bila pilule. Imam 27 godina, koristila sam pilule oko dvije godine, i skoro sam ih prestala piti. Hvala na odg. Pozz

    Odgovoreno: 18. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.