Poštovani, imam kćerku od 37 godina i prije par mjeseci morali su je poroditi u 4 mj. Jer nešto nije bilo u redu sa bebom. Preporučena joj amniocinteza ali kada su htjeli da joj urade rekli su da nema nekog džepa iz kojeg se uzima ta voda i da je plodna voda negdje nestaje. Ona nije imala nikakve simptome. Zbog toga su je morali očistiti. Nama nije rečeno da li zbog čega su to morali uraditi pa me interesuje zbog čega je došlo do toga? Znači oticala joj je plodna voda a bebe je bila živa. Usljed čega može doći do toga? Hvala i lp od marte!

    Odgovoreno: 18. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ne mogu da vam pomognem ako nije napisan nalaz lekara, samo mogu da savetujem da ona uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi proverila da li ima upalu grlica materice koja moze da prouzrokuje prelaz infekcije do amnionske ovojnice.