Postovanje. Naime primjetila sam svijetlo crveni iscjedak na wc papiru nakon mokrenja, pa bi me zanimalo vase misljenje. Inace menstruacia mi nije redovita zna mi kasnit cak i do mjesec dana, tribala sam je dobit 14. 7, a iscjedak sam primjetila oko 10. 7. Imam aktivan spolni odnos, al nebi rekla da se radi o trudnoci. Hvala.

    Odgovoreno: 18. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite test za trudnocu, ako je negativan onda mogu da budu 2 razloga, prvi je moguce je da imate hormonski poremecaj pa zato treba proveriti hormonski status, drugi ako imate cesto pojacan sekret, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.