Moj decko boluje od ankilozirajuceg spondilitisa i na bioloskoj je terapiji (lek humira) . Da li smem da ostanem u drugom stanju dok je on na terapiji? Vec sam imala spontani pobacaj u februaru u 6. Nedelji trudnoce, ali tada nije bio na terapiji. Ja sam uradila sva ispitivanja na koje me je uputio ginekolog i sve je u redu. Hvala!

    Odgovoreno: 18. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Bolest i terapija vaseg partnera nema veze da ostanite trudni, savetujem vam da proverite vas hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .