Postovani, dobila sam poslednju mesntruaciju 30. 06 bez ikakvih siptoma, niti su me bolele grudi niti stomak. Trajala mi je nesto krace nego obicno tri dana. A inace mi traje i do sedam dana. Cak mi je i poranila. Jer ja nema redovne cikluse od 40-50 dana, a ova je dosla na 33. Dan. Posle dva dana posto se zavrsila pocele su da me bole grudi i stomak, u medjuvremenu stomak me manje boli ali grudi istim intezitetom. Zanima me da li bi to mogao biti neki hormonski poremecaj? Unapred se zahvaljujem na odgovoru. Pozdrav

    Odgovoreno: 15. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo uradite test za trudnocu, ako je negativan proverite hormoski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .