Pijem tablete za kontracepciju ali u junu pred kraj kutije nisam popila jednu tabletu, kutiju sam zavrsila 23 juna a menstruaciju sam dobila 25 juna. Novu kutiju sam pocela 1. Jula ali sam 3. Jula imala rizican seksualni odnos. Da li je moguce da sam trudna s obzirom da sam propustila jednu tabletu. Nemam bas redovne menstruacije pa se ne mogu osloniti na plodne dane, a danas mi se javilo malo krvarenje kao da cu veceras ili sutra da dobijem (u slucaju da sam dobila ne postoji sansa da sam trudna?) . Kad mogu da uradim test? Unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Tesko da ste trudni, ako dobijate menstruaciju onda niste trudni, test za trudnocu mozete da uradite ako vam izostane menstruacija.