Dobar dan, jako sam zabrinuta i trenutno ste mi vi jedino resenje. Molim vas, recite mi da li ja mogu ostati trudna ako mi decko prstima unese u vaginu onu tecnost koja nije ejakulacija, nije ni doslo do toga, vec nesto ne znam sta je, jako male kolicine tecnosti koja je izasla prilikom drkanja njegovog p. Organa. Molim vas mi odgovorite, hitno je jako poštovana, ako se sperma unese u vaginu, postoji mogunost da zatrudnite, ako su vam plodni dani. Pozdrav postovani, to ste mi odgovorili, a ako nisu plodni dani? Kolike su sanse? I je l su velike sanse i ako su plodni dani? Molim vas mi recite. . Ne znam da li su plodni, imala sam menstruaciju od 10. 6. -14. 6. , pa od 3. 7. -7. 7. , a to se desilo 10. 7. , molim vas sto pre, jako sam zabrnuta

    Odgovoreno: 14. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je poslednja menstruacija bila 03. 07. 2013 onda nisu plodni dani, inace ako se presemena nadje u vagini, moze da dodje do trudnoce.