Postovani, menstruaciju u maju sam dobila 24. 05, zatim u junu 18. 06, to je na 25 dana. U junu tacnije 15. 06 imala sam nezasticeni odnos sa partnerom, nije doslo do ejakulacije unutar vagine, ali ta predsemena tecnost me brine. To je bilo 23 dana ciklusa i posle tri dana sam dobila menstruaciju 18. 06. Danas mi je 25 dan ciklusa i trebalo bi da dobijem za koji dan, ali mene brine sto nikakvih simptoma nemam, samo mi se cesce ide da mokrim. Da li je moguce da sam trudna i pored toga sto sam dobila menzis? Da li da uradim test na trudnocu, urin? Da naglasim da je to bio poslednji odnos taj 15. 06. Veliki pozdrav za vas.

    Odgovoreno: 13. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .