Poštovani, imam neke nedoumice u vezi trudnoće. Naime, kada sam otišla prvi put na pregled za utvrdjivanje trudnoće doktorka je na osnovu datuma poslednje menstruacije (27. Februar 2013) i nekakve tabele rekla da je moguć termin porodjaja 4. Decembar 2013god. Na ginekološkom pregledu je rekla da materica nije dovoljno razvijena i verovatnije je kasniji termin porodjaja i da sam kasnije zatrudnela, da bi zatim na ultrazvučnom pregledu rekla da je moguć termin porodjaja 21. Novembar 2013. Kako je to moguće? To bi po meni značilo da sam zatrudnela u periodu ciklusa. Iskreno, više neznam ni koja mi je tačno nedelja trudnoće. Ništa mi nije jasno. Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike razlika je 2 nedelje, mozda ste zatrudni oko 10 dan ciklusa, to neznaci da imate problem, kako se razvija trudnoce, bice preciznije nalaz, opustano.