Prvi ciklus sam dobila sa 12 godina i uvek je neredovan i to po nekoliko meseci u braku sam 5 godina i zelimo dete suprug u redu meni hormoni u redu i dok pijem lekove tacni ciklusi kad prestanem terapiju onda kasni i po nekoliko meseci, radila inseminaciju i nista sta treba uraditi dalje?

    Odgovoreno: 12. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Neznam koji hormoni i u kojim terminima su radjeni, neznam ni koju hormonsku terapiju koristite. Savetujem da uradite hormonski status na sledci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan) .