Postovani, danas sam bila kod ginekologa, ali nazalost nisamo se dobro sporazumeli, tj. On me je pogresno razumeo, i pogledao mi je suljeve, i razlog moga odlaska je ostao neispitan. Molim vas za sto hitniji odgovor, jer sam jako uplasena jer ne znam sta bi moglo biti u pitanju: /. Naime, na donjem delu usmina, dakle na onodm delu sto je blize analnom otvoru, imam malu izrazlinu, duguljastog i valjkastog oblika, tanku, duzine nekih 10ak mm, koja krece iz tog samog spica iznutra, ali mogu prstom da je isteram napolje tako da se vidi. Rekla bih da je iste boje kao i usmine, da nema gnoja i nesto slicno, ali opet me brine jer sam ubedjena da je nisam imala ranije. Sta bi moglo biti uzrok tome? Da li je neki visak koze, polip ili nesto trece? Molim za sto hitniji odgovor jer sam jako zabrinuta. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 11. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.