Postovani imam 27 godina i vec 2 godine pokusavam ostati u drugom stanju. Menstruacije su redovne, bolne. Na ultrazvuku je pokazano malo polje 15x18mm na desnom jajniku, do sada su ginekolozi smatrali da je to mozda endometrioza ali nikakve lijekove nisam dobila iz razloga sto je polje premalo te da ne bi trebalo previse remetiti oplodnju. Imate li mi vi nesto preporuciti. Muzev spermiogram je uredan. Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 11. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa) .