Imam problem sa niskim progesteronom 21. Dan ciklusa o, 91!! Da li to znaci da ja samo stimulacijom mogu ostati u drugom stanju?

    Odgovoreno: 11. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ne mora stimulacijom da dodje do trudnoce ako su ostali hormoni (fsh, lh) uredni u ovulatornoj fazi, progersteron u lutealnoj fazi se koriguje davanjem progesteron preparata. Savetujem da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .