Imam problem sa pojacanim sekretom neprijatnog mirisa. Koristila sam vaginalete ali mi se i posle njih nastavio taj proces. Nemam dugih simptoma kao sto su bol, svrab i peckanje. Posle jednog odnosa pojavilo mi se nekoliko kapi krvi, a ciklus treba da mi bude 7 dana nakon odnosa, pa sam se uplasila da je neka infekcija. Ako mozete da mi date savet sta bi moglo biti, al u svakom slucaju cu posetiti ginekologa. Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i da li ima promene na grlicu materice u vido ranice (erosio) .