Poštovani, moj ciklus traje od 30-40 dana, neredovit je. Mjesečnicu sam dobila prošlog vikenda i bila je slabija nego inače i trajala do 3 dana, mada inače traje do 4 dana pa me zanima dali je to lažna mjesečnica? Danas mi je bilo slabo u želucu. No i taj vikend sam imala upalu grla pa mi je doktorica dala lijek klavocin, je li mi od toga slabo? Imam šanse da budem trudna pošto se dečko i ja koristimo metodom prekinutog snošaja. Molim vas, pomozite.

    Odgovoreno: 11. 07. 2013.

Komentari na pitanje: #118116

    • Poštovanii, već mi je dva dana zlo i imam vrtoglavicu, ponekad i povišenu temperaturu. Danas sam radila test gravignost mini i pokazao je negativno. Dali je to pouzdano?