Dobar dan. Trebala bi mi vasa pomoc ili savet, ako nije problem. E ovako. . . , poslednju menstruaciju sam dobila 06. 06. , a ovog meseca mi kasni, tacnije, jos uvek nisam dobila, a nisam imala odnose poslednjih oko 9 meseci, a do tada su mi ciklusi bili normalni, ali ne redovna, tipa na 28 dana. Vec oko nedelju dana imam bolove u donjem delu ledja, kao kad imam menstruaciju, a takodje me dosta cesto boli donji deo stomaka, tako da cesto i imam osecaj kao da sam dobila. A ujutro, kad ustanem, s vremena na vreme, me zabole jajnici, pa sam pomislila da je neka upala ili prehlada u pitanju, posto mi je sekret pojacan, ali bez promena. Unapred hvala puno.

    Odgovoreno: 11. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.