Postovani, zbog izostanka ciklusa (poslednji je bio u aprilu izazvan ciklopriginovom, sada ne pijem) doktorka mi je rekla da uradim hormonski status fsh, lh, e2, prl, progesteron, testosteron. Procitala sam da se isti rade za vreme ciklusa ali posto ja ne dobijam da li moze bilo koji dan? S obzirom da nemam ciklus da li ce u tom slucaju rezultati biti dosta losi? I jos jedno pitanje, imam nezasticene odnose da li postoji mogucnost da se u medjuvremenu odigrala ovulacija i umesto ciklusa nastala trudnoca, da li takva mogucnost postoji? Imam 34 godine. Hvala, srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 11. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Postoji mogucnosti da dodje do trudnoce, uradite test za trudnocu za svaki slicaj, ako niste trudni, bolje izazvati menstruaciju zatim uradite hormonski status.