Postovani, imam 20 godina. Prosle godine u januaru imala sam kiretazu, koja j je uradjena na privatnoj klinici. Na daljim kontrolama posle toga, sve je bilo u redu, nije bilo nikakvih ostecenja, sve je dobro odradjeno. Vec 4 meseca pokusavam da zatrudnim sa deckom sa kojim sam 3 god. U vezi, ali nikako da ostanem trudna. Pre mesec dana radila sam celokupni ginekoloski pregled, sve je bilo u redu. Decko i ja imamo redovne odnose. Prosli mesec mi je menstruacija kasnila 12 dana, a ovog meseca mi kasni 4 dana, i osecam povremeno blag bol sa leve strane. Zanima me sta to znaci, i koji su razlozi zbog kojih ne ostajem trudna? Hvala vam unapred. Pozz

    Odgovoreno: 09. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.