Postovani, imam 38 godina, a vec duzi period imam problem sa povisenom temperaturom, ne visokom, vec oko 37. Mozda ce neko reci da je to normalna temperatura, medjutim meni smeta, osecam se bolesno i iscrpljeno. Mozda otprilike oko godinu dana ili vise, javlja se svakog meseca, a ono sto sam ja primetila je da mi pocinje oko 15 dana ciklusa (sto je i normalno, koliko znam u toku ovulacije) , medjutim problem je u tome sto traje neprestano od 15 dana ciklusa do 28/29, pocetka menstruacije. Uradila sam laboratorijsko ispitivanje hormona treceg dana ciklusa, po preporuci laboratorije, a rezultate vam saljem. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 07. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .