Poštovani, bila sam kod ginekologa u maju mesecu i ustanovila mi je da imam papilomatosis vulvae, pored toga pise i ectopio pvu, polypus endometri in obs. I rekla mi je da imam polip, ali da nije sigurna pošto vidi samo neku malu tačku pa misli da ću možda to da izbacim prilikom ciklusa. Isla sam da spaljujem papilomatosis vulvae i kad sam išla na kontrolu rezultat je bio dobar. Međutim dobila sam 24. 06. Na vreme, ali mi se pojavila neka krv, sukrvica 05. 07. I 06. 07. I to ne po ce dan nego samo jednom ili dva puta. Ranije mi se to nikada nije događalo, molim vas da mi kažete zbog čega to može da bude? Hvala

    Odgovoreno: 07. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li iamate upalu grlica materice (cervicitis) pored polypa koji imate.

      procitajte nas clanak o cervicitisu, colpitisu i cervikalni polyp na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com