Postovani, drago mi je da mogu da vam se obratim. Moj momak i ja imamo ureaplasma urealyticum od januara i vec dva puta smo pili antibiotike (eritromicin, drugi put dovicin) ali i da lje smo oboje pozitivni. Apstinirali smo svo vrijeme i postovali 5 dana lijecenja kako nam je rekla ljekarka. Ono sto nas brine je vrijeme lijecenja, na svakom sajtu pise drugi vremenski period. Kod vas na primer pise da je potrebna terapija od 10 do 14 dana. Ja od jutros imam uzasne bolove dok mokrim tako da je sigunro da sam jos uvijek pozitivna i zato vas molim da nam pomognete sto prije. Opet krecemo sa antibioticima, samo pitanje je na koliko dana? Puno hvala. Sandra

    Odgovoreno: 07. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse u vreme lecenja, moja praksa ne manje od 10- 14 dana, savetujem vam da uraditi i kolposkopski pregled sa cervikalmnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i da li ima promene na grlicu materice.