Dobar dan. Imam 19 godina, porodila sam se pre 7 meseci i od marta meseca sam imala menstruacije. E sad prosli mesec mi je menstruacija je trajala 10-15 dana, a ovaj mesec evo vec 16ti dan. U toku trudnoce mi je ginekolog rekla da imam kao malu posekotinu na grlicu i pred kraj trudnoce sam na papa testu imala iia grupu. Sta mi savetujete da radim? Hvala na odgovoru. Pozdrav.

    Odgovoreno: 06. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Produzeno menstrualno krvarenje je posledica hormonskog poremecaja, proverite hormonski status. Sto se tice grlica materice, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.