Postovani, posto sam imala 2 spontana pobacaja, koji mi testove preporucujete da uradim? Radila sam posle prvog pobacaja torch test koji je bio uredu. Radila vaginalne briseve i cervikalne. Sve je bilo u redu. Sta moze jos da se odradi?

    Odgovoreno: 06. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , takodje vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21, damn ciklusa) , pozeljno da uradite uz pregled jajnika posle 20 dan ciklusa da bi ste proverili da su cisticni.