Dobar dan vec neko vreme mi se nekoliko puta godisnje javlja kandida (traje par dana i prodje) . Isla sam kod ginekologa, radili su mi kolposkopiju, papa (nalaz je bio ok) i bris i kazu da mi je vs u redu. Primetila sam da kada jedem hleb i proizvode od brasna i slatkise, uglavnom mi se tada pojavi. Da li unos povecani ugljenih hidrata ima veze sa tim?

    Odgovoreno: 03. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ishrana nema veze sa kandidom, savetujem vam da ponovite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .