Postovani, imala sam dva spontana pobacaja. Posle prvog sam radila torch test. Bio je negativan. Da li ga je potrebno opet raditi posle drugog obzirom da je bio u redu. Koje jos testove treba odraditi? Unapred hvala. Ana

    Odgovoreno: 03. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ne treba, proverite hormonski status, posebno progesteron, uz pregled da li su vam cisticni jajnici, takodje i kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnimk brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .