Poštovani u pitanju 117296 ste naveli koje pretrage da uradim zbog problema koji imam. Uz koji sam radila na kojem je otkrivena cista veličine 46mm*51mm bi trebalo da sam uradila 9. Dana od početka menstruacije, (a 15 dana prije toga sam bila na uz i ciste nije bilo) međutim s obzirom na česta krvarenja više i ne znam koja mi je menstruacija ona normalna, a koja nisu jer mi često se dešava kao što sam navela da u mjesecu imam i po dva puta menstruaciju koja traje po 7 dana a nekad ta krvarenja traju i manje. Sad imam problem taj što prošli mjesec nisam imala tih krvarenja, a od juče imam samo neki tamnosmeđi iscjedak dali da računam to kao menstruaciju i uradim hormonske analize koje ste mi predložili ili šta drugo da radim. Moram navesti da je nadutost u stomaku nestala ali bol u donjem dijelu leđa i stomaka je ostala kao i bolovi pri odnosima. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 02. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno krvarenja ce vam biti svetlije za 1-2, i osecacete da su vam grudi manje napete tada racunate 1 dan ciklusa, i tako cete uraditi hormonski status. Takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.