Postovani, poslednja menstruacija mi je pocela 9. 06. , odnos sam imala 15. 06. Sto je bio prvi dan nakon kraja menstruacije, kondom je spao i partner je djelimicno ejakulirao u meni, pola sata posle toga sam popila escapelle. 5 dana nakon sto sam popila tabletu, prokrvarila sam i to je trajalo svega dan ipo. 2 urin testa negativna. Danas mi se pojavio bijeli sekret bez mirisa. Postoji li mogucnost trudnoce??? I da li su testovi iz apoteke merodavni? Hvala.

    Odgovoreno: 02. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Niste trudni, testovi iz apoteke su merodavni, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.