Postovani, pre 4 dana su mi se pojavile ranice na guzi, oko anusa, mislila sam da je iritacija posto sam se pre dve nedelje kupala na adi medjutim pojavilo se jos nekoliko. Sumnjam da je u pitanju polni herpes, jer osecam peckanje i svrab. Posto trenutno nisam u beogradu i ne mogu na pregled, jel moze nesto da se iskmplikuje? I jel postoji neki lek ili krema koji mogu da koristim dok sam na putu da smanjim sirenje? Unapred zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 02. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite ginekologu da vas pregleda i eventualno da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.