Postovani koliko iznose pregledi i kako se zakazuju/koliko unapred/: 1- hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prlolactin samo 14 dan ciklusa) . 2- kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. Hvala unapred

    Odgovoreno: 01. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Hormonski status se zakazuje u laboratiji u kojoj zelite da uradite i tamo cete se raspitati za cenu. Sto se tice kolopskopskog pregleda sa brisevima morate sami da se raspitate, jer su cene razlicite od ordinacije do ordinacije.