Zdravo ja sam marica, imam bolove u stomaku oko pupka, uradila sam uzv gde su mi otkrili limfne zlijezde tu, ali i po cijelom tijelu (lymphopatia) moguce je da imam i tbc (tuberkolozu) . Moja majka umrijela je u 24 godini zivota jer je imala rak jajnika, da li je moguce da ja imam nedaj boze tumor od strane zenskih organa? Molim vas da mi pomognete. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 01. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da se videlo da li ima neke promene na grlicu materice, bez panike.