Postovani, zanima me da li moguca trudnoca ukoliko sam odnose imala 29. 06. , a prethodna menstruacija mi je bila 17. 05. (dok je trajao odnos bila sam u plodnim danima) . U toku odnosa nismo koristili zasitu. Nakon odnosa nepunih 17h sam popila vikelu. Da li mogu imati kakve posljedice od nje i kakve? Kolika je mogucnost trudnoce? Prvi put u zivotu sam je tad popila.

    Odgovoreno: 01. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Neznam da li ste pogresili u mesecu, ali ako ste poslednju menstruaciju imali 17. 06. 2013, a popili ste vikelu 17 sati posle odnosa, onda su minimalne sanes da ste zatrudneli.