Postovani, treba mi informacija, vec neko vreme 10-tak dana pred menstruaciju oseca mi se jako neugodan miris, nema pojacanog sekreta, al je miris bas jak. S obzirom da mi je kod ginekologa zakazano tek za 15 jul molim vas za pomoc, sta da koristim da se to ublazi dok ne odem kod ginekologa. Hvala unapred

    Odgovoreno: 02. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, inace privremeno samo se ispertite vaginalno rastvorom kaljum hipermangnanom (roza boje) sto cesce.