Hvala vam na odgovoru koji mi je pomogao. . Rekla sam vec da mi je z. M. C bio 23. 05 i da korisitim progesteron i utrogestan. Danas sam bila na kontrolu (1. 07) i nalazi su sledeci: pravilan gm promjera 13. 6mm unutar njega se vidi zumancana kesa 2. 85 mm bez jasnog eho ploda sto odgovara trudnoci 5+3. I do nje registruje se gm promera 0. 47 mm pravilnog oblika sto odgovara trudnoci 4+5. Doktorica pomislja da su blizanci u pitanju. . Da li je jos rano za plod i zelim vase misljenje povodom ovog nalaza. Hvala unapred miskovic milena da li

    Odgovoreno: 02. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je vasa poslednja menstruacija bila 23. 05. 2013, onda rano je za bilo sta, sacekajte jos 3-4 nedelje da se rzvije bolja i jasnija slika.