Postovani, imam 17 godina i nikada nisam imala sexualne odnose. Ali kasni mi menstruacija vec 8 dana, a inace dobijam redovno svakog meseca tacno na 29 dana, sada mi prvi put ovoliko kasni. Proslog meseca sam dobila menstruaciju 25. I 26. Maja sam imala braon iscedak, a 27. Sam dobila onu, , pravu menstruaciju''. . . . Molim vas recite mi koji su moguci uzroci kasnjenja menstruacije ovoliko, nisam imala sexualne odnose, ne verujem da sam ostala trudna tako sto je decko u vesu legao preko mene samo a na boksericama mu je bila presemena tecnot, a ja sam bila u gacicama (ili je ipak moguce?!) kod ginekologa mogu tek posle 20og jula, molim vas recite mi sta bi mogao da bude uzrok ovog kasnjenja, da l da uradim test na trudnocu? Hvala, pozdrav javljala sam se zbog ovog pitanja, znaci ne mogu tako da zatrudnim? Hvala

    Odgovoreno: 02. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Izuzetno retkao da ostanite trudni ovim putem, verovatno imate hormonski poremecaj, javite se vasem ginekologu ili koga zamenuje da vas pregleda.