Vec drugi put sam ovdje i hvala vam puno na ljubaznosti i brzom odgovoru prosli put. Imam tek 16 godina, pa se bas i ne razumijem u neke stvari, a sumnjam na trudnocu (iako nemam nekih izrazenih simptoma) i mnogo se bojim, pa me zanima koji je najsigurniji nacin da saznam. Da li da odem u laboratoriju i kako uopste da objasnim sta zelim? Ako mi mozete dati odgovor na to, znaci da li je test u laboratoriji 100% tacan i da li ce me pitati prije koliko sam otvprilike mogla ostati trudna, da li je to bitno, s obzirom da sam prvi seksualni odnos imala pre 2 mjeseca, a i posle toga, znaci ne znam tacno kad se to moglo desiti, jer smo pazili kad smo imali odnos bez zastite i kad sve uzmem u obzir male su sanse ali se ja ipak mnogo plasim i zelim biti sigurna da nisam trudna? Hvala puno!: )

    Odgovoreno: 30. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, rekao sam vam niste trudni, ako hocete uraditi test za trudnoce iz apoteke koji je pauzdan, ako vam to nije dovoljno mozete u laboratoriji da trazite vam urade bhcg iz krvi koji je pouzdan 1000% , kazite da sumjate da ste imali laznu menstruaciju da objasnite sta zelite.