Postovani doktore, trudna sam 16+1 nedelja, a dovedena sam u zabunu, koja je to zapravo nedelja, 16. Ili 17. ? I ako mozete da mi kazete, da li upotreba didermal kreme u trudnoci moze da skodi bebi? (upotreblavala sam je lokalno, na lice) hvala unapred!

    Odgovoreno: 28. 06. 2013.
    • Poštovana,
      To znaci da ste zaversili 16 nedelju trudnocu i usli ste u 17 nedelju trudnoce, ne preporučuje se primena didermal krema u trudnoći ili tokom dojenja, ukoliko nije neophodno.