Postovani usled hormonskog dispalansa nisam imala menstruaciju 4 meseca. Nisam zelela da izazivaju menstruaciju jer sam se proslog puta lose osecala. Prepisane su mi kontracepcione pilule van ciklusa, receno mi je da ih odmah pijem. Kada pocinju da deliju i da li sam zasticena od trudnoce?

    Odgovoreno: 28. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Ako prvog ciklusa pocinjete da ih pijete od prvog dana ciklusa onda ste odmah zasticeni skoro 100% , ako pocinjete prvi ciklus da ih pijete od 5-og dana ciklusa, onda ste prvi ciklus manje ste zasticeni a od sledeceg ciklusa ste 100% zasticeni.