Postovani, pijem logest tablete i ostalo mi je da popijem jos 3 tablete, medjutim juce ujutru mi krenulo malo braonkasto, i sinoc kad sam imala odnos pojavila se krv, da li je to moguce s obzirom da pijem pilule? Unapred hvala

    Odgovoreno: 28. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Moguce da krvarite, odnosno sukrvica dok pijte logest tabl. Ali nastavite sa uzimanjem tableta, ako dodje do prave menstruacije, prekinete sa uzimanjem tableta, i pocinjete novu kutiju od petog dana ciklusa. Takodje vam savetujem da uradite kolopskopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .