Postovani doktore, prethodnu menstruaciju sam imala 28. 5, inace ciklusi su mi dosta redovni, najcesce na 28. Dan. Nezasticeni odnos se desio 22. 6, odnosno koristili smo kondom, ali je spao dok je on bio u meni, pa je svrsio u mene. Popila sam escapelle tabletu sat vremena nakon odnosa, nisam imala nikakve nus pojave na nju, zatim 26. 6 (kad je u normanim okolnostima trebalo da dobijem) javilo se krvarenje, slabije, pa sam pretpostavila da je to delovanje tablete. Dan kasnije, tj. 27. 6 se uz krvarenje javio beli iscedak. Recite mi da li je i to posledica tablete ili prvi znak trudnoce?? Posle koliko mogu da radim test? Koja je verovatnoca da sam ostala trudna? Nadam se brzom odgovoru. Hvala unapred. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 28. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite kolposkopski opregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .