Postvani, da li u beogradu postoji mogucnost prekida trudnoce medikamentima, do koje nedelje je to izvodljivo i gde? Sta vi mislite o toj metodi? Kakva je procedura, a kave posledice? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 28. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Koliko ja znam nema kod nas registrovano ni jedan preparat za prekid trudnoce medikamentima, sto znaci nije odobran takav nacin za prekid trudnoce.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #117664

    • Postoje i kod nas ti preparati (tablete) u privatnim apotekama samo potrazi raspitaj se. U kg znam da postoji