Postovani, zadnji menstrualni ciklus imala sam 23. 05 2013 god. Po mom racunanju ostala sam u drugom stanju 19 dan od menstruacije. Bila sam na uz i registruje se gm promera 0. 47 cm pravilnog oblika. Beta hcg je bila 276. Danas sam osjetila kao da mi se matrica grci. Od terapije koristim progesteron 3x200mg i utrogeston 1/5dan. Zanima me kada ce se vidjeti plod i zumancana kesa. I da li je taj osjecaj grcenja materice ok. Hvala na odvojenom vremenu za odgovor miskovic milena

    Odgovoreno: 28. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Javite se vam ginekologu da vas pregleda i da proveri da li imate kontrakcije, inace sacekajte do oko 6 nedelja da bi se videlo pravo stanje ploda.