Ja i suprug poksavamo ve 3 godine da dobijemo bebu, radili smo sve moguce analize i sve je u redu sa nama, cula sam od nekoliko zena, a i citala sam na forumu da su pile lek cikloprogenova i da su zatrudnele, kada sam pitala ginekologa za taj lek doslovno mi je rekla da prvi put cuje, a zena je vec pred penzijom i malo me je zacudila svojim odgovorom. Interesuje me da li ja smem da pocnem da pijem taj lek, i da li je stvarno delotvoran? Unapred hvala

    Odgovoreno: 27. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Cycloproginova dobar lek za odrzavanje ravnoteza hormmonskog statusa kad ima zato opravdanje, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lhmprolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .