Ja i suprug pokusavamo vec 3 godine da dobijemo bebu, ali nam ne ide od ruke. Radili smo sve moguce analize i sa nama je sve u redu, a nista se ne desava, kada sam pitala doktorku za vestacku oplodnju ona mi je rekla da je rano za to i da kad se najmanje nadam desice se. Medjutim citala sam na forumu, a i par zena mi je reklo da su pile lek cikloproganova i da su ostale u drugom stanju, a nisu imale poremecaj hormona i neredovne menstruacije. Kada sam pitala svoju ginekologicu za te tablete ona mi je rekla da prvi put cuje za njih. Interesuje me kada pocinju te tablete da se piju, da li bi mi nesto skodilo kada bi ih popila, i jer imaju efekta? Unapred vam hvala na savetu

    Odgovoreno: 27. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Cycloproginova dobar lek za odrzavanje ravnoteza hormmonskog statusa kad ima zato opravdanje, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lhmprolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .