Postovani i ja imam taj problem kad mokrim zarenje na glavic ja sam iz makedonija i neznam se kak resiti taj problem traje vec 5 mjeseca molim za vas strucan savjet pozz

    Odgovoreno: 26. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #117579

    • Postuvani bio sam pre 5 mjeseca imao sam mjesena infekcija so canesten i kamilica sve se poviklo za 2 tjedena nakon toga sve pocne da se desavlja nakon mokrenje zarenje bez svrab brz peckanje pravio sam i hiv test negativan