. Zadnja dva mjeseca imam cudna krvarenja, tj menzes. Pocinje cudno. . prvi dan bude malo sukrvice na toalet papiru prilikom brisanja, na ulosku nista, onda drugi dan isto, pravo krvarenje pocme za par dana i kratko traje, inace prije toga, imala sam normalne menge. To znači. . malo me boli, cicke natecene, i uobicajno krvarenje, i to bi trajalo 6 7 dana. Prosli mjesec radila sam test, koji je bio negativan, inace prije nikada nisam imala izrazeni pms, zapravo uopce nisam imala, osim što bi mi se neopisivo jelo slatko, inače ga nejedem, a sada sizim i potpuno sam nepodnosljiva, sama sebi, a mogu mislit kakva sam ostalima. Mnogo hvala, i lijep pozdrav

    Odgovoreno: 24. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i ppolactin samo 14 dan ciklusa) .