Postovani, imam problem koji me muci evo vec dve nedelje. Imam 28 godina, pre 2 meseca radila sam apsolutne sve nalaze (lrv, urin, hormone, koagulaciju, protrobinsko vreme. . .) i sve je ok. Pijem yasmin vec dve i po godine. 25. 5. Sam zaboravila tabletu (12. U pakovanju) , pa sam 26. Popila dve odjednom i nastavila drugu kutiju bez pauze (jos ga pijem) . 9. 6. Sam radila test na trudnocu i bio je negativan. Zbog svraba, na svoju ruku sam 10. 6. Pocela koristiti kanesten vaginalete (3/1) i od 11. 6. Do evo i danas ja imam krvarenje koje ne prestaje. U pocetku je bilo pomalo, cudno, vise braon, neprijatnog mirisa, da bi proslo sve faze - obilno, cista krv, pa slabije, pa kao da presataje. . . Znaci danas je vec 3. Nedelja kako ono ne prestaje. Sta da radim? Da li je to normalno zbog ove druge kutije koju uzimam bez pauze? Zvala sam ginekologa, ali su mi pregled zakazali tek za 10 dana. . . Hvala unapred.

    Odgovoreno: 23. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Kada ste zaboravili 12 tabletu, trebali ste da napravitite pauzu od oko 12 sati izmedje dve tablete koju ste popili sutra dan, inace nikada ne pocinjite novu kutiju dok ne dobijete menstruaciju. Takodje vam savetujem da uradite k0lposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.