Postovani, imala sam odnos sa partnerom, i uvek pre toga smo koristili kondom. Ali ovaj put smo nezrelo i jako glupo odlucili da imamo odnos bez i da kada bude njegov vrhunac prestanemo. Medjutim nismo sigurni, posto kada je on to osetio, prestali smo ali ne znamo da li je njegova sperma dosla do mene, posto sam bila pored, tacnije svrsio je pored moje vagine. Da li da uzmemo pilulu ili ne? Posto znamo da je jako stetna, ali opet ne zelim trudnocu, jer smo odlicni studenti i to nam sad nije u planu. Hvala unapred! S postovanjem, nevena

    Odgovoreno: 22. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Niste spomenulu kada je bila poslednja menstruacija, ako vam se to desilo pre 10 dan ciklusa ili posle 20 dan ciklusa, nema potrebe za paniku.