Doktore, ja sam oduvek bila hipohondar, inace majka sam troje dece. Poslednji porodjaj bio je pre 14 meseci. Menstruaciju sam dobila 40 dana nakon porodjaja. Od tada dobijam na 30 dana, malo mi krace traju nego pre porodjaja, ali su malo obilnije. Ovog meseca sam ocekivala da dobijem 20-tog, a 12-tog mi se desilo da sam dobila braonkast iscedak, i to je trajalo dan i po, i bilo je jako oskudno. Sad me boli stomak kao pred ciklus. Inace osecam blag pritisak u predelu grlica i blago peckanje kad mokrim i kao da ne mogu da ispraznim skroz besiku. Jos dojim bebu, da napomenem i to. Odmah sam zvala svoju doktoricu jer sam se preplasila, a ona mi je rekla da je smesno sto se plasim, da sacekam da vidim da li cu i kada dobiti pa da onda dodjem. Ali ja dok cekam ludim od panike, mada znam da nije dugo proslo od porodjaja, a tada sam radila sve preglede i da valjda nije nesto tako strasno, ali jako se bojim. Pozdrav

    Odgovoreno: 20. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com