Opipavam nesto u materici, kada pipnem imam blagi osecaj da mi se mokri, da li je to normalna gradja materice neki misic ili. . . Ili mozda neki miom ili slicno, naravno da cu ici kod doktorice, vec sam je zvala, ali dok dodjem na red, malo da se smirim, pozdrav

    Odgovoreno: 18. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Nista ne moze da se pipa sem grlic materice, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .