Imam 32 godine. Dobila sam 9 juna za zavrsila se 11 juna nakon toga javili su se grcevi u predelu materice i jajnika. Bol je poceo da se siri na lubalni deo kicme. Doktorka mi je rekla da je moguce da mi se grci materica dala mi je da uradim komplet krvu sliku, sedimentacije i urin, i isti dan zakazala mi je ultrazvuk. Moje pitanje je zbog cega mi se grci materica i zasto mi je dala ovolike analize i sta mogu da ocekujem na ultrazvuku?

    Odgovoreno: 17. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bis te proverili da li imate upalu grlica materice (cevicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com